Rodzinne miejsce 5 km od Krynicy

W niedalekiej odległości od Krynicy, zaledwie 5 km, usytuowany jest Tylicz. Jest to miejscowość turystyczna o 650-letniej historii. Oferuje noclegi, wody mineralne, zabytki i wiele innych atrakcji.

Extreme Sports Biking
Extreme Sports Biking
Agro Przy Potoku

Domowa kuchnia, smaczne wypieki, przetwory z naszej spiżarni, wiejskie mleko i sery (także owcze). W AGROTURYSTYCE PRZY POTOKU znajdziesz przestronne pokoje z łazienkami, kącik dla maluszków, duży teren rekreacyjny, plac zabaw z domkiem na drzewie, trampoliną i basenem.

Teren wokół naszego Agro składa się z dwóch części
tj. części przy domu i tzw. części „za rzeką”.

Przez działkę tuż przy domu, przepływa rzeka Muszynka. Naturalne uskoki, powolnie płynąca woda i delikatny jej szum w połączeniu z przepięknym śpiewem ptaków, dochodzącym  z naszego lasu, wprowadzą Państwa w przyjemny nastrój.
Działkę przy domu  z częścią za rzeką łączy most, na którym zatrzymując się  choć przez chwilę obserwować można życie rzeki. Pływają tam rybki, są żaby a w bliskiej odległości gniazdo uwiły dzikie kaczki. Często nad rzeką zobaczyć można czarnego bociana. Nasze dzieci lubią karmić chlebkiem rybki i kaczki, które chętnie podpływają po okruszki.  

Extreme Sports Biking
Extreme Sports Biking
Przy domu znajduje się duży, oświetlony parking dla naszych Gości.

Teren za rzeką to zieleń i przestrzeń. Wspaniałe miejsce rekreacyjne dla całej Rodziny.
Znajduje się tam zadaszony grill, duża altana ze stołami i ławami, wędzarnią oraz piecem chlebowym. Obok jest sala zabaw, gdzie dla dzieci przygotowane jest miejsce z zabawkami a dla Rodziców stoły, przy których można odpocząć. Zimą sala jest ogrzewana.
Obok rośnie las. Na drzewach jego mieszkańcy, a mieszka tam kilka gatunków ptaków, mają swoje budki. Od świtu po zmierzch słuchać można wspaniałych śpiewów i treli. Dzieci chętnie chodzą tam na spacery gdyż jest to także dobra lekcja przyrody. Z takiej wyprawy przynoszą zawsze bukieciki kwiatów dla mam.
Dobre oczy wypatrzą rydze, które usmażone na maśle będą wspaniałą przekąską.
Na kocu czy leżaku upajać się można letnim, górskim słońcem. Z dala od drogi i przejeżdżających nią samochodów odpoczniecie Państwo i zapomnicie chociaż na chwilę, o pracy i trudach dnia codziennego.

Przede wszystkim dzieci :)

Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy bezpieczny, drewniany plac zabaw. Znajduje się tam piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina i domek na drzewie oraz karuzela. Są także drabinki i linki do wspinaczki. Jest boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej i kosza. Latem mamy basen.
Dla rodziców są tam ławki i stoliki a teren jest ogrodzony i oświetlony. 
Obok placu zabaw, blisko naturalnego wodospadu, postawiliśmy altanę gdzie wiszą hamaki, na których lekko się kołysząc można „uciąć drzemkę” lub upajać się szumem wody i śpiewem ptaków. 

Extreme Sports Biking